| Sık Kullanlanlara Ekle | Giriş Sayfam Yap | E-Posta | İletişim

      Ana-Sayfa Haberler Boykot etkisini gösterdi, İsrail malları depoda kaldı  
Boykot etkisini gösterdi, İsrail malları depoda kaldı
Kategori: Boykot Yazdr Yazdr

   "Cephane Bizden Değil" boykotumuz etkisini gün geçtikçe artıyor. Yetişdirdikleri ürünleri satamayan İsrailli üreticiler hükümete boykotu şikayet etti.

 

   

İsrailli meyve ve sebze üreticileri yurt dışına gönderdikleri ürünlerde gecikmeler ve azalma olduğu şikayetiyle hükümete başvurdu.

İsrail ürünlerine karşı başlatılan boykotlar nedeniyle zor günler geçiren İsrailliler, depoların alımı iptal edilen ve çürümeye terkedilen mallarla dolu olduğunu söylüyor.Depolarda kalan malları koruyabilmek için soğutma ünitelerine yerleştirmek zorunda kalan yahudi üreticiler, artan ekonomik zarardan da endişeli..

İsrail haber ajansı Ynet`e göre, ciddi anlamda satış düşüşü yaşanan ülkelerin başında Ürdün, İngiltere ve İskandanivya ülkeleri geliyor.

Yahudi üreticiler, Gazze saldırılarından önce boykot olmadığını kaydederek, "her geçen gün daha kötüye gidiyor, hergün boykot çağrısı yapan sesler daha da yükseliyor" diyerek İsrail hükümetinin önlem almasını istediler.

Öte yandan, İsrail ve Amerikan ürünlerine karşı boykot çağrıları ve katılım her geçen gün artıyor.

Malezya ve Norveç gibi ülkelerde boykot resmi bir boyut kazanırken, dünyanın her köşesinde sürekli seslendirilen boykot çağrıları daha geniş kitlelere ulaşıyor.

Alıntı:

http://www.dunyabulteni.net/news_detail.php?id=63758

 18.01.2009

Yorumlari Oku
kids murder israel,humans murder israel
finaly world terrorist İSRAEL....NEVER think that you will live FOREVER never think that YOU WİLL KİLL THE HUMANS KİDS FOREVER..because SOON we are going to KİLL YOUR FUCKİNG HUMANS MURDERS SOLDİERSEV
Yazan: metin
Tarih: 26.07.2010 13:06:27
israil
israil ürünlerini teşhir edermisiniz.
Yazan: aliriza barın
Tarih: 22.01.2009 19:07:16
Tum Yorumlari Oku
Yorum Yaz
Sizde yorumunuzu belirtin yayinlansin. Duyarsiz kalmayalim.
Adiniz
E-postaniz
Lutfen yorumlarinizi insana saygi çerçevesinde yapiniz. içeriginde kufur ve asagilama bulunan yorumlar yayinlanmayacaktir.
Baslik *
Yorumunuz *  
Puan verin
 
Arkadasina Gonder
Haberi arkadaslariniza gondererek onlarinda konudan haberdar olmalarini saglayabilirsiniz.
Adiniz
E-postaniz
   
Arkadasiniz *
E-postasi *
 
 
 
 


 
  | Tüketiciler Birliği | Sık Kullanlanlara Ekle | Giriş Sayfam Yap | E-Posta | İletişim      Her hakkı saklıdır. 2009 Tüketiciler Birliği

Uygulama: Mustafa SERPEK

Hosting Hizmeti Datafon İletişim A.Ş. tarafından sağlanmaktadır